Informacja dla studentów ostatniego semestru | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-01-18

Informacja dla studentów ostatniego semestru

logo WA PG
Szanowni Państwo,
rekrutacja na rok akademicki 2023/2024 do Szkoły Doktorskiej PG rozpocznie się w połowie kwietnia. W rekrutacji mogą wziąć udział absolwenci studiów II stopnia z tytułem magistra, ale także osoby kończące studia magisterskie (obecnie na ostatnim semestrze), które jeszcze nie przystąpiły do obrony. Tacy kandydaci będą jednak musieli obronić się najpóźniej do końca września i złożyć dodatkowe dokumenty określone w ogłoszeniu rekrutacyjnym.
Z przebiegiem procesu rekrutacji i obowiązującymi zasadami naboru można zapoznać się na stronie Szkoły Doktorskiej (zakładka Kandydaci). Szczegółowy harmonogram opublikowany zostanie w marcu br. w ogłoszeniu rekrutacyjnym.