Termin i szczegóły zgłoszeń do konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ” | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-01-27

Termin i szczegóły zgłoszeń do konkursu „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”

plakat promujący konkurs
Miesięcznik BUILDER zaprasza studentów II stopnia Architektury do udziału w  I Edycji Konkursu architektoniczno-inżynierskiego pt. „DWA OBLICZA JEDNA PRZYSZŁOŚĆ”.

Zadaniem uczestników Konkursu jest „Projekt koncepcyjny architektoniczno-inżynierski współczesnego akademika marzeń w wybranej lokalizacji - AKADEMIK MARZEŃ”, uwzględniający zastosowanie dwóch podstawowych technologii: prefabrykacji betonowej oraz autoklawizowanego betonu komórkowego (ABK). Jednym z elementów edukacyjnych konkursu będzie Maraton BIM, który odbędzie się w Warszawie w terminie 11-12 maja 2022 roku.

Chętnych studentów prosimy o zgłaszanie się emailowo do Prodziekan M. Podwojewskiej do 31 stycznia 2022. Do konkursu zostanie zakwalifikowanych 2 studentów, którzy stworzą zespół ze kolegami z WILiŚ. Uwaga: za udział w konkursie przysługują 2ECTS!

Poniżej linki do pełnej informacji o Konkursie zamieszczonej w serwisie builder4future: