Zaproszenie na IX DZIEŃ STREFY na Politechnice Gdańskiej | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-05

Zaproszenie na IX DZIEŃ STREFY na Politechnice Gdańskiej

plakat promujacy wydarzenie IX Dzień Strefy

(Aktualizacja, dn. 10.11.2021) W związku z dynamicznie zmieniająca się sytuacją epidemiczną i wzrostem zakażeń koronawirusem podjęto decyzję o zmianie formuły wydarzenia. IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej odbędzie się online. Szczegółowe informacje pojawią się wkrótce na naszej stronie internetowej oraz na stronie Biura Karier

IX Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

Oferty pracy, staży i praktyk, okazja do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm, poznanie ich wymagań i oczekiwań w stosunku do konkretnych stanowisk pracy, możliwość  poznania  specyfiki pracy w danej branży, a także okazja do konsultacji dokumentów aplikacyjnych.

Już 16 listopada br.PomorskaSpecjalna Strefa Ekonomiczna,Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, Biuro Karier oraz   zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w IX Dniu Strefy na Politechnice Gdańskiej.

Po dwuletniej przerwie powracamy z wydarzeniem stacjonarnym na Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek 40) na którym,w godzinach 10:00 – 15:00 w holu głównym oraz w sali 125,zaprezentują się czołowe firmy działające w PSSE:

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!