Wyniki zapisów na Projektowanie architektoniczne i Projektowanie urbanistyczne na semestr zimowy 2021/2022 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-05

Logo WA PG

Projektowanie architektoniczne (semestr .3)
Projektowanie urbanistyczne (semestr 5.)

Pozostałe wyniki wkrótce.

terminy i zasady

Projektowanie architektoniczne – semestr 3.

Projektowanie architektoniczne – semestr 5.:

• Przekształcenie obszaru dawnego zespołu staromiejskiego Iławy w szerszym kontekście śródmiejskim (dr inż. arch. Agnieszka Błażko, dr inż. arch. Małgorzata Skrzypek-Łachińska)
  • Nowe centrum gminne. Koncepcja rozwoju Trąbek Wielkich (mgr inż. arch. Alicja Karaś, dr inż. arch. Agnieszka Kurkowska)
  • Opracowanie propozycji zabudowy przeznaczonej dla spółdzielni "Świetlik" zlokalizowanej przy ul. Sobieskiego w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie kampusu PG (mgr Dominik Sędzicki)
  • Redefinicja czasu wolnego. Próba zdefiniowania czym jest i czym będzie wypoczynek w mieście w dobie wzrastającej popularności mediów społecznościowych oraz zanikających kontaktów międzyludzkich (dr inż. arch. Marek Gawdzik, dr inż. arch. Jakub Kołodziejczak)
  • Społecznie odpowiedzialne projektowanie architektoniczne metodą Design Thinking – poprawa jakości życia mieszkańców dzielnicy Gdańsk Oliwa poprzez stworzenie przestrzeni integrującej (mgr inż. arch. Marta Wojtkiewicz)
  • Urząd przyjazny mieszkańcom – konkurs na nowy Urząd Gminy Trąbki Wielkie (dr inż. arch. Tomasz Szymański)

Uwaga
Studenci decydujący się na realizację zajęć z Projektowania architektonicznego na semestrze 5. w KAMiUP/SAM zapisani zostaną jednocześnie do grup na zajęcia z Projektowania urbanistycznego i zajęcia z przedmiotu Projekt fakultatywny, a tym samym nie dotyczą ich późniejsze zapisy na te przedmioty.

Projektowanie urbanistyczne – semestr 5.:

• Przekształcenie obszaru dawnego zespołu staromiejskiego Iławy w szerszym kontekście śródmiejskim (dr inż. arch. Gabriela Rembarz, dr inż. arch. Łukasz Bugalski)
  • Wielofunkcyjny projekt zespołu zabudowy o charakterze śródmiejskim (dr hab. inż. arch. Justyna Martyniuk-Pęczek, mgr inż. arch. Marta Waczyńska)
  • Projektowanie urbanistyczne na przykładzie wielofunkcyjnej dzielnicy w kontekście śródmiejskim (dr inż. Natalia Sokół, mgr inż. arch. Barbara Zagórska)
  • Czy miasto może być przyjazne pieszym? (dr inż. arch. Roman Ruczyński, dr inż. arch. Tomasz Rozwadowski)
  • Projekt zespołu zabudowy mieszkaniowej z wykształconym centrum usługowym (dr inż. arch. Weronika Mazurkiewicz, mgr inż. arch. Anna Rubczak)