Warunki zaliczenia po sesji poprawkowej semestru letniego 2020/2021 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-10

Warunki zaliczenia po sesji poprawkowej semestru letniego 2020/2021

Logo WA PG

Rejestracja studenta na następne semestry następuje na podstawie postępów w nauce mierzonych poprzez liczbę uzyskanych punktów (na podstawie wyników wpisanych w Moja PG).

Warunkiem rejestracji na kolejne semestry jest rozmiar długu punktowego nieprzekraczający 12 punktów ECTS liczony do semestru, na który przeprowadzana jest rejestracja. Wniosek o rejestrację należy złożyć do 1 października 2021.
W przypadku:

• długu punktowego wynoszącego 13-18 punktów ECTS – wniosek o rejestrację należy złożyć do 1 października 2021,
  • długu punktowego powyżej 18 punktów ECTS – podanie o nieskreślanie z listy studentów oraz wniosek o rejestrację należy złożyć do 1 października 2021.

Ponadto:

• studenci którzy realizują przedmioty w programie modułowym i uzyskali cząstkowe zaliczenia przedmiotów dostarczają do dziekanatu potwierdzenie cząstkowego zaliczenia w ciągu 10 dni od rozpoczęcia semestru, tj. w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 2021,
  • składanie wniosków o IPS (Indywidualny Plan Studiów) – wniosek (dostępny w systemie Moja PG w zakładce Wnioski) należy złożyć do 1 października 2021.

Urlopy:

• studenci wracający po urlopie składają podanie o przyjęcie po urlopie oraz wniosek o rejestrację do 1 października 2021,
  • studenci ubiegający się o urlop na nadchodzący semestr/rok akademicki składają wniosek przez Moja PG w terminie do 1 października 2021.

Wypełnione i podpisane przez studenta podania oraz wnioski można dostarczyć do dziekanatu z zachowaniem podanych powyżej terminów:

• osobiście – po wcześniejszym umówieniu się (telefonicznie lub mailowo) z osobą odpowiedzialną za dany kierunek i semestr,
  • przesyłając skan – ze studenckiego uczelnianego konta pocztowego,
  • składając w miejscu wyznaczonym przed dziekanatem.

Rozliczanie semestrów:

Uwaga:
Zgodnie z §9 punkt 1. podpunkt 6 i 7 "Regulaminu stacjonarnych i niestacjonarnych studiów wyższych na Politechnice Gdańskiej" student jest zobowiązany we wszystkich sprawach dotyczących jego studiów w korespondencji elektronicznej posługiwać się studenckim uczelnianym kontem pocztowym.

Od 4 października 2021 planowanie wizyt w dziekanacie odbywa się poprzez system rezerwacji on-line.