Dzień Młodego Architekta 2023 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-03-02

Dzień Młodego Architekta 2023

Dzień Młodego Architekta plakat
Już 16 marca w czwartek na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej odbędzie się „Dzień Młodego Architekta”. Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej oraz miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects 2022-2023”.

Rejestracja Program Wydarzenia (pdf, 170.27kB)

W programie Dnia Młodego Architekta odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnej architekturze i budownictwie, przedstawione przez doświadczonych inżynierów i architektów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu oraz bezpośrednie KONSULTACJE BRANŻOWE z ekspertami miesięcznika Builder.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO ARCHITEKTA. UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie swojej obecności na wydarzeniu w dniu 16 marca podczas DMA, poprzez okazanie QR kodu wygenerowanego przy rejestracji online.

Weź udział w DMA, na podstawie potwierdzonej obecności w dniu wydarzenia w punkcie rejestracyjnym "Buildera" będziesz usprawiedliwiony z nieobecności na zajęciach.

Miejsce DMA: ul. Narutowicza 11/12, Gdańsk (Aula w Gmachu Głównym PG, III p. , konsultacje z ekspertami odbędą się przed Aulą)

ZACZYNAMY 16 MARCA, GODZ. 9.30