Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Architektury | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Architektury

26 Październik 2022 12:00

Dn. 26.10.2022 r. o godz. 12.00 odbędzie się obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Piotra Smolnickiego pt. „Relacje pomiędzy nowoczesnymi rozwiązaniami w mobilności a strukturami przestrzennymi metropolii”. Promotorem pracy jest dr hab. inż. arch. Jacek Sołtys, prof. PG.

Obrona odbędzie się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w obronie proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres sylwia.chodubska@pg.edu.pl.

Z treścią rozprawy doktorskiej można się zapoznać w Bibliotece PG, streszczenia i recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Architektury