Program Erasmus+ REKRUTACJA | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-20

Program Erasmus+ REKRUTACJA

Napis Erasmus+ Rekrutacja 2022/2023 Wydział Architektury PG, w tle flagi państw europejskich

PROGRAM ERASMUS+

WYDZIAŁ ARCHITEKTURY PG

Kwalifikacja na wyjazd na rok akademicki 2022/2023

• 21 marca – 3 kwietnia 2022 – termin składania podań - formularza zgłoszeniowego on-line ze zdjęciem, wraz z wymaganymi załącznikami: certyfikat językowy oraz listów motywacyjnych - Dziekanat Wydziału Architektury, pok.313 (aplikacja odbywa się poprzez portal moja PG)
  • do 7 kwietnia 2022 – ogłoszenie listy osób wstępnie zakwalifikowanych przez Komisję Rekrutacyjną na wyjazd w roku akademickim 2021/2022
  • 7 kwietnia 2022 godz. do uzgodnieniaspotkanie osób wstępnie zakwalifikowanych na wyjazd

UWAGA:

Stypendium Erasmus+ pokrywa RÓŻNICĘ w kosztach utrzymania w Polsce i zagranicą.

UWAGA:

Wszystkie podpisane dokumenty aplikacyjne należy przekazać do dziekanatu (pok. 313)
w wyznaczonym okresie rekrutacji. W związku z sytuacją pandemiczną nie złożenie wszystkich podpisanych dokumentów aplikacyjnych do dziekanatu (pok.313)
w wymaganym terminie nie wpłynie na kwalifikację, jednak jeśli dokumenty nie mogą zostać dostarczone w danym okresie rekrutacji, będziesz musiał je złożyć w pierwszym możliwym terminie.

Dr. inż. arch. Justyna Borucka

Koordynator Programu Erasmus+