Zjazdy absolwentów | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Zjazdy absolwentów

Informujemy, że przyszłoroczny Dzień Absolwenta a także uroczyste wręczenie medali pamiątkowych jubilatom, którzy 50 lat temu ukończyli edukację na Politechnice Gdańskiej (rocznik 1974),
odbędzie się 22 czerwca 2024r., podczas obchodów głównych 120-lecia Politechniki Gdańskiej.
 
Zachęcamy aby wszelkie zjazdy absolwentów, jakie chcecie Państwo organizować w przyszłym roku, odbyły się właśnie w tym terminie. Polecamy je zgłosić poprzez formularz elektroniczny:
bądź kontakt bezpośredni z Pełnomocnikiem Dziekana ds. Absolwentów.
 
Jednocześnie już dziś informujemy, że podczas Dnia Absolwenta wykonane zostanie zdjęcie rodziny politechnicznej a wieczorem odbędzie się koncert z okazji 120-lecia powstania uczelni.
 
 Więcej informacji będziemy podawać na bieżąco. Jeśli chcesz być o nich informowany pozostaw nam do siebie kontakt:

Wydziałowe zjazdy absolwentów organizowane są w ramach inicjatywy własnej absolwentów przy  współpracy z Wydziałem, Stowarzyszeniem Absolwentów PG lub z inicjatywy Uczelni np. z okazji 50-lecia ukończenia edukacji. Oferujemy wsparcie w promocji wydarzenia wśród naszych członków i absolwentów, z którymi pozostajemy w kontakcie. Wspomagamy organizacyjnie wydarzenie, w tym  udostępniamy pomieszczenia akademickie. Aby zgłosić zjazd należy wypełnić formularz bądź skontaktować się bezpośrednio z Pełnomocnikiem ds. współpracy z SAPG.


Zgłoś zjazd absolwentów. 

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o organizowanych zjazdach absolwentów oraz informacje o bieżącej działalności Stowarzyszenia Absolwentów oraz Politechniki Gdańskiej, pozostaw nam do siebie kontakt wypełniając poniższy formularz.

Zostaw kontakt do siebie.

Kontakt

Pełnomocnik Dziekana ds. Absolwentów
e-mail: malgorzata.roginska-niesluchowska@pg.edu.pl

Biuro Karier i Absolwentów PG
e-mail: monika.downar@pg.edu.pl
 

Stowarzyszenie Absolwentów PG
e-mail: sapg@pg.edu.pl
e-mail: dominika.markowska@pg.edu.pl