Zapraszamy na prezentację - już w najbliższą środę! | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-21

Zapraszamy na prezentację - już w najbliższą środę!

Plakat wydarzenia z napisem "FINAŁ 22.06.2022 godz. 15:15 w sali 352"

W tym roku w ramach projektu architektoniczno-urbanistycznego na semestrze I mgr w ramach współpracy Katedry Projektowania Środowiskowego i Katedry Urbanistyki i Projektowania Regionalnego pracowaliśmy jako jedno studio projektowe 3 X CO: CO-LIVING, CO-WORKING, CO-LABORATION nad koncepcją odnowy systemu przestrzeni publicznych i projektem osiedla mieszkaniowego w dzielnicy Gdynia Oksywie. Nie byliśmy w tym sami, wspierali nas przedstawiciele władz miasta, organizacji społecznych, zaproszeni wykładowcy z innych uczelni. Czas na finał.

Zapraszamy na prezentację wyników we środę 22.06.2022 o godz. 15.15 do sali 352.