Szkoła Letnia we włoskim regionie Abruzja, Ocre | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-06

Szkoła Letnia we włoskim regionie Abruzja, Ocre

widok Abruzji

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na Szkołę Letnią: Ancient and Contemporary. Design, reuse and sustainability in the old centers of Arbuzzo, Italy.  Szkoła letnia będzie miała miejsce W miejscowości Ocre we włoskim regionie Abruzja w dniach 14-24 lipca 2022. Ocre położone jest ok 8km od L’Aquili. Warsztaty zostaną poprowadzone przez Prof. Paolę Ardizzolę. Szkoła letnia będzie w całości przeprowadzona w języku angielskim.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z programem warsztatów i wymaganiami w nim uwzględnionymi.
Uczestnicy ponoszą w całości koszty wyjazdu. Estymowany koszt pobytu (noclegi+posiłki) – 400euro plus loty.
10-dniowy pobyt warsztatowy w Ocre jest równoznaczny z zaliczeniem awansem przedmiotu obieralnego z semestru zima 2022/2023.
Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób.
Zapisy przyjmowane są mailowo na adres anna.rubczak@pg.edu.pl do 22.06.2022, do godziny 23:59