Architecture and Interior Design in Picturebook | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-05-27

Architecture and Interior Design in Picturebook

logo Wydziału Architektury

Zapraszamy na wykład otwarty prof. Marnie Campagnaro - visiting professor UG.

Prof. Marnie Campagnaro jest adiunktem na Uniwersytecie w Padwie (Włochy) na Wydziale Filozofii, Socjologii, Edukacji i Psychologii Stosowanej FISPPA.

Jej główne obszary badawcze dotyczą reprezentacji architektury, projektowania wnętrz, mody i zrównoważonego rozwoju w literaturze dla dzieci, przede wszystkim w książkach obrazkowych. Jej najnowsze publikacje obejmują: Picturebooks and aesthetic literacy in early childhood education (in Ommundsen, Haaland & Kümmerling-Meibauer (Eds.), 2021) and Stepping into the world of houses. Children’s picturebooks on architecture (in Goga, Iversen & Teigland (Eds.), 2021).

Więcej szczegółów dotyczących wykładu na plakacie poniżej.