Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Architektury | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-28

Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Architektury

logo Wydziału

Dn. 10.05.2022 r. o godz. 13.00 odbędzie się obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. arch. Anny Rubczak pt. „Kształtowanie nowej tożsamości regionalnej w przestrzeniach dominacji wody na Żuławach Delty Wisły”. Promotorem pracy jest prof. dr hab. inż. Tomasz Parteka. Promotorem pomocniczym pracy jest dr inż. arch. Dorota Kamrowska-Załuska.

Obrona odbędzie się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w obronie proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres sylwia.chodubska@pg.edu.pl.

Z treścią rozprawy doktorskiej można się zapoznać w Bibliotece PG, streszczenia i recenzje dostępne są na stronie internetowej Wydziału Architektury