Nabór do grupy promującej Wydział | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Nabór do grupy promującej Wydział

logo Wydziału Architektury

Drodzy Studenci,

Wydział Architektury PG poszerza swoją działalność promocyjną w mediach społecznościowych. W związku z tym ogłaszamy konkurs dla studentów Architektury i Gospodarki Przestrzennej na podstawie którego utworzymy grupę tworzącą treści do social mediów WA PG. Działalność zespołu ruszy w maju pod opieką dr inż. arch. Magdaleny Podwojewskiej prodziekan ds. Studentów i Promocji i Agaty Stępień.

By wziąć udział w konkursie prosimy o przesłanie, w nieprzekraczalnym terminie 10.05.2022r., godzina 23:59:

1. Dwa przykładowe zdjęcia na instagram WA PG
  2. Dwie autorskie grafiki/plakaty
  3. Film na tik toka 15s (dowolny temat)
  4. Portret wykonany na terenie PG

Na adres agastep1@pg.edu.pl przez wetransfer. Niepełne aplikacje również będą brane pod uwagę. Prace zostaną ocenione przez najostrzejsze umysły i najbystrzejsze oczy na WA PG a wyniki ogłosimy w dniu 13.05.2022r.

Oceniane będą walory estetyczne i sposób przekazania treści. Udział w grupie będzie nagrodzony laurką na zakończenie semestru i nagrodą niespodzianką.

Link IG.