Warsztaty urbanistyczno-transportowe | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-23

Warsztaty urbanistyczno-transportowe

Plakat widok Ratusz Główny Gdańsk

Koło Naukowe Hulaj Urban Squad z Wydziału Architektury oraz Koło Naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KoDiK z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska zapraszają chętnych studentów do wzięcia udziału w Gdańskim Laboratorium Urbanistyczno-Transportowym, czyli w międzywydziałowych warsztatach projektowych o wdzięcznejnazwieGLUT.

Tegoroczny GLUT to warsztaty urbanistyczno-transportowe poświęcone tworzeniu koncepcji rozbudowy infrastruktury transportowej i zagospodarowania przestrzennego obszaru Centralnego Pasma Usługowego w sąsiedztwie przystanku Zaspa SKM z uwzględnieniem inwestycji ONYX.

Dwudniowe warsztaty będą znakomitą okazją, aby wiedzę teoretyczną zdobytą na studiach zastosować w praktyce pod nadzorem ekspertów.

Termin: 31.03-1.04.2022 (czwartek i piątek)
Godziny: 9:00-15:00
Miejsce: Bratniak, sala 402
Link do wydarzenia na fb: Warsztaty urbanistyczno-transportowe
Aby zapisać się na warsztaty, należy zarejestrować się poprzez link:
Zapisy na warsztaty

Zapisy trwają do 28 marca! Liczba miejsc ograniczona!
Hulaj Urban Squad i KoDiK serdecznie zapraszają!