Dzień Młodego Architekta | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-31

Dzień Młodego Architekta

plakat informujący na niebieskim tle

Już 8 kwietnia na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Architekta”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie przez Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej i miesięcznik „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects”.
W programie Dnia Młodego Architekta odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w architekturze i nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez doświadczonych architektów i inżynierów, reprezentujących wiodące firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu.

ZDOBĄDŹ 1 PKT. ECTS - po zakończeniu Dnia Młodego Architekta uczestnicy otrzymają test z pytaniami. Za udział w teście i udzielenie poprawnych odpowiedzi uczestnikowi DMA zostanie przyznany 1 pkt. ECTS.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO ARCHITEKTA.
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w dniu 8 kwietnia podczas DMA. Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom (każda osoba zarejestrowana otrzyma link na podany adres mailowy).

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DMA (pdf, 504.53kB)

Rozpoczęcie 8 kwietnia, godz. 10.00.
Rejestracji na DMA można dokonać tutaj.