WA solidarny z Ukrainą. Pilna zbiórka rzeczy dla Politechniki w Zaporożu | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-02-25

WA solidarny z Ukrainą. Pilna zbiórka rzeczy dla Politechniki w Zaporożu

Barwy ukraińskiej flagi na tle Politechniki Gdańskiej
Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej włącza się w działania na rzecz pomocy Ukrainie. W tym trudnym czasie chcemy pokazać, jako społeczność akademicka, naszą solidarność z narodem ukraińskim.

Zbiórka rzeczy dla Politechniki w Zaporożu.

Szanowni Państwo,
W związku z sytuacją na Ukrainie organizujemy kolejną akcję pomocy tym razem dla pracowników Politechniki w Zaporożu.

W bieżącym tygodniu przyjmowane będą artykuły spożywcze wyłącznie w trwałych opakowaniach (m.in. konserwy mięsne) z długim terminem przydatności oraz artykuły medyczne (bandaże, środki przeciwbólowe i do odkażania ran).

Dary przyjmowane będą na Wydziale Architektury za szklanymi drzwiami przy biurze Wydziału (p. 315) do piątku, 1 kwietnia, w godzinach 7.30-15.15.

Liczę na pomoc wszystkich studentów i pracowników Wydziału. Na przyszły tydzień jest już umówiony transport.
Lucyna Nyka