Przedłużony termin rejestracji - International VELUX Award 2024 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-28

Przedłużony termin rejestracji - International VELUX Award 2024

Uwaga studenci architektury!

Rejestracja do konkursu International VELUX Award przedłużona do 14 kwietnia 2024
Studenci architektury, którzy chcieliby wziąć udział w międzynarodowym konkursie International VELUX Award 2024, a nie zdążyli się zarejestrować, mają jeszcze na to czas.
Termin rejestracji został przesunięty do 14 kwietnia.

To XI edycja największego globalnego konkursu architektonicznego, który od początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród polskich studentów, którzy już pięciokrotnie stawali na podium!
Projekty, po wcześniejszej rejestracji, należy przesłać do 30 maja, w jednej z dwóch kategorii - „Światło naturalne w budynkach” lub „Badania nad światłem naturalnym”.

Termin rejestracji upływa 14 kwietnia 2024 roku

• Do konkursu można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo
  • W zespole mogą znaleźć się również studenci innych kierunków
  • Każdy zgłaszający się do konkursu student lub zespół powinien mieć swojego opiekuna naukowego
  • Rejestracja jest warunkiem uczestnictwa w konkursie

Znakomite jury
Prace studentów będzie oceniać światowej sławy jury, w składzie: EWA KURYŁOWICZ (POLSKA), JENNI REUTER (FINLANDIA), SONG YEHAO (CHINY), ALBERTO VEIGA (HISZPANIA), KENT HOLM (DANIA)

Cenne nagrody

•  Łączna pula nagród wynosi 30 000 euro. Nagrody otrzymują studenci oraz opiekunowie naukowi.
  • Rozstrzygnięcie konkursu globalnego oraz prezentacja laureatów podczas Światowego Festiwalu Architektury.

Motyw przewodni konkursu - rola światła dziennego w architekturze
Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach: „Światło naturalne w budynkach” oraz „Badania nad światłem naturalnym”

Harmonogram konkursu

• 14 kwietnia 2024: zamknięcie internetowej rejestracji uczestników