"ChlorofiLumina CELLS" - Triumf na Festiwalu ART&DESIGN 2023 | Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-07

"ChlorofiLumina CELLS" - Triumf na Festiwalu ART&DESIGN 2023

zdjęcie

Z ogromną radością informujemy o sukcesie projektu "ChlorofiLumina CELLS", który zdobył pierwszą nagrodę w Konkursie Kreatorskim na prototyp NIE-MATERII. Autorkami zwycięskiego projektu są dr inż. arch. Agnieszka Kurkowska i mgr inż. arch. Anna Wróblewska z Wydziału Architektury PG. Projekt wyróżnia się innowacyjnym połączeniem światła, zieleni i nauki, tworząc niezwykłe dzieło na pograniczu nauki i sztuki.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem oraz innymi nagrodzonymi pracami na finałowej wystawie Festiwalu ART&DESIGN 2023 NIE_MATERIA, który odbywa się pod patronatem Akademickiego Centrum Designu.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.