Uroczyste wręczenie dyplomów - zmiana miejsca

Uwaga zmiana miejsca!

Wręczenie dyplomów odbędzie się na AULI (poziom 300).

Szanowni Absolwenci studiów inżynierskich i magisterskich kier. Architektura i Gospodarka Przestrzenna

Z przyjemnością informujemy, że dnia 14 marca 2019 r. o godzinie 12.00 na Dziedzińcu im. D. Fahrenheita na AULI (poziom 300) odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów wszystkim Absolwentom, którzy ukończyli studia inżynierskie na Wydziale Architektury PG w roku 2019.

Naszą wydziałową uroczystość zaszczyci swoją obecnością JM Rektor PG, który osobiście złoży Państwu gratulacje.

Do dnia 12 marca 2019 do godziny 12.00 należy zgłosić się - koniecznie - do dziekanatu w celu załatwienia formalności związanych z ukończeniem studiów, w tym dostarczenia uzupełnionej karty obiegowej (karta obiegowa do pobrania w dziekanacie).

Osoby, które z racji wyjątkowych okoliczności nie będą mogły uczestniczyć w uroczystości proszone są o zgłoszenie swojej nieobecności drogą mailową i poinformowanie dziekanatu.