Aktualności na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

NOWY MODEL DOMU - WARSZTATY STUDENCKIE Z MACIEJEM MIŁOBĘDZKIM

Nowy model domu - rusza nabór na warsztaty studenckie z Maciejem Miłobędzkim

Rusza nabór na kolejne warsztaty studenckie organizowane przez miesięcznik "Architektura-murator" w ramach wydarzenia Innowacje w Architekturze. 4 października w Gdańsku wspólnie z architektem Maciejem Miłobędzkim poszukamy innowacyjnych modeli budowania, zamieszkiwania i życia w architekturze.

Do udziału w warsztatach zapraszamy studentów wydziałów architektury, architektury wnętrz, wzornictwa przemysłowego i innych, pokrewnych kierunków na państwowych i prywatnych uczelniach, a także młodych architektów (do 30 roku życia). Wspólnie z architektem Maciejem Miłobędzkim poszukamy innowacyjnych modeli budowania, zamieszkiwania i życia w architekturze. Wynikiem warsztatów nie mają być skończone projekty domów, raczej prezentacja zróżnicowanych, innowacyjnych postaw projektowych, dystansujących się od nadmiaru cywilizacyjnego i technologicznego balastu. Istotna będzie refleksja dotycząca modeli budowania, zamieszkiwania, a także szkicowo zarysowane pomysły ich materializacji. Preferowana będzie praca na trójwymiarowych modelach, uzupełnionych rysunkami i schematami ideowymi. Studenci mogą także wykonywać pracę na komputerach z użyciem programu Archicad – bezpłatną wersję programu można pobrać ze strony producenta i partnera technologicznego wydarzenia - WSC GRAPHISOFT CENTER. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji na stronie: www.innowacjewarchitekturze.pl

Organizator: miesięcznik „Architektura-murator”
Współorganizator: Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej
Temat: Nowy model domu