Aktualności na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

 

International Christmas Tree

Jak co roku Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej PG zaprasza studentów międzynarodowych na spotkanie świąteczne "International Christmas Tree". W trakcie bożonarodzeniowego poczęstunku, dekorując pierniczki i śpiewając razem kolędy będziemy przybliżać naszym studentom polskie tradycje świąteczne. 

International Christmas Tree to również czas, kiedy oddajemy scenę naszym studentom i zachęcamy ich do podzielenia się swoimi talentami. W tym roku zespół złożony ze studentów z Białaorusi oraz dwójka studentów z Chin zaśpiewają świąteczne (i nie tylko) piosenki w języku rosyjskim, angielskim, chińskim a nawet francuskim! To będzie wyjątkowo międzynarodowy koncert - mam nadzieję, że wszyscy goście przyłączą się do wspólnego śpiewania. 

W tym roku spotkanie święteczne uświetni również występ Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej, w wykonaniu którego usłyszymy tracyjne kolędy świąteczne z róźnych zakątków świata. 

Zabawa świąteczna nie byłabym też tym samym bez św. Mikołaja, który co roku wręcza naszym studentom drobne upominki. . 

Naszych studentów zachęcamy również do zabrania z domów śmiesznych, świątecznych swetrów i czerwonych nosów renifera - najlepszy świąteczny strój nagrodzimy koszykiem słodyczy!

International Christmas Tree jest wspierane przez Erasmus Student Network Gdańsk (ESN Gdańsk).

International Christmas Tree
Środa, 11 grudnia. 
Start godzina 17:00 (prosimy o punktualność)
Dziedziniec Heweliusza, Gmach Glówny PG

 

Załączone pliki