Aktualności na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

International Career Day - 09.01.2020

9 stycznia 2020r. (czwartek), w godz. 10:00 - 15:00, na Dziedzińcu Fahrenheita PG, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia pod nazwą International Career Day.

To targi pracy, które co roku kierujemy do zagranicznych studentów, kształcących się w języku angielskim oraz studentów polskich, posiadających biegłą znajomość języków obcych, w tym przede wszystkim języka angielskiego. Celem wydarzenia jest wsparcie szczególnie zagranicznych studentów w poruszaniu się po rynku pracy, w tym pomoc w nawiązaniu kontaktu z potencjalnymi pracodawcami.

W tym dniu  kilkanaście firm przedstawi studentom oferty pracy, staży i praktyk, zgodne z kierunkami kształcenia na naszej Uczelni. W trakcie targów, doradca zawodowy Biura Karier oraz przedstawiciele wybranych pracodawców udzielać będą porad z zakresu doradztwa zawodowego. W tym roku gościć będziemy również przedstawicieli Gdańskiego Urzędu Pracy oraz przedstawicieli Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, z Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców, którzy odpowiadać będą na pytania studentów i absolwentów związane z legalizacją pobytu i zatrudnianiem cudzoziemców.

Informacja o firmach, biorących udział w wydarzeniu, dostępna jest na stronie Biura Karier https://pg.edu.pl/biuro-karier/