Aktualności na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

INTERNATIONAL CAREER DAY

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej oraz Uczelniana Organizacja Studentów Międzynarodowych zapraszają na International Career Day – targi pracy, które odbędą się 18 stycznia 2018 roku, w godz. 10:00 – 15:00, w gmachu Głównym PG, na Dziedzińcu im. Gabriela Fahrenheita.

Wydarzenie adresowane jest do studentów Politechniki Gdańskiej, w szczególności kształcących się w języku angielskim oraz do osób posiadających biegłą znajomość tego języka. International Career Day to przede wszystkim okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. W gronie wystawców znajdą się, takie firmy jak: ABB, Nokia, Gemalto, StateStreet Bank,Kemira Gdańsk, Arla Global Financial Service Centre, Thomson Reuters, Alexander Mann Solution, Hays, SRI Poland, Vetrex czy Moonmana z Ukrainy.
Podczas targów doradca zawodowy Biura Karier oraz przedstawiciele wybranych pracodawców udzielać będą porad z zakresu doradztwa zawodowego. To atrakcyjna oferta dla studentów rozpoczynających swoją przygodę na rynku pracy.
Więcej informacji na stronie Biura Karier: http://pg.edu.pl/biuro-karier