Aktualności na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

 

HULAJ PRZEZ GDAŃSK. MAŁE KÓŁKA - WIELKA FRAJDA!

HULAJ PRZEZ GDAŃSK. MAŁE KÓŁKA - WIELKA FRAJDA!

Koło naukowe Hulaj Urban Squad działające na Wydziale Architektury PG serdecznie zaprasza do aktywnego udziału w Europejskim Tygodniu Mobilności w dniach 16-22 września 2018.

Szczególnie gorąco zachęcamy do rejestrowania się na wydarzenie HULAJ PRZEZ GDAŃSK. MAŁE KÓŁKA – WIELKA FRAJDA! organizowane w sobotę, 22.09., przez opiekunów i członków Koła. Będzie to wycieczka spod Politechniki Gdańskiej do Śródmieścia na hulajnogach i innych „małych kółkach”, np. hulajnogach wspomaganych elektrycznie, rolkach, wrotkach, monocyklach, skateboardach, longboardach. Celem wydarzenia jest promowanie aktywnej mobilności i przyjaznego, zdrowego miasta.

Na wydarzenie można rejestrować się pod tym linkiem: https://hulaj-przez-gdansk-etm-2018.konfeo.com/pl/groups

Program wydarzenia:

  1. Zbiórka przed Gmachem Głównym PG, krótkie wprowadzenie nt. transportu na małych kółkach w mieście i omówienie trasy wycieczki (22.09., godz. 12.00)
  2. Wspólne zdjęcie
  3. Przejazd na hulajnogach na trasie: Politechnika Gdańska - ul. Narutowicza i Park Akademicki, Centrum Sportu Akademickiego i Park Steffensa, Europejskie Centrum Solidarności, ul. Wały Jagiellońskie, Forum Radunia, ul. Długa i Długi Targ, Muzeum II Wojny Światowej.
  4. Zakończenie imprezy ok. godz. 15.00