Aktualności na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

Akademickie Targi Pracy TRÓJMIASTO 2017

Biuro Karier PG, współorganizator wydarzenia, po raz kolejny zaprasza na  Akademickie Targi Pracy TRÓJMIASTO 2017, które odbędą się 24 października br., w godzinach: 9.00 – 16.00, na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie, na Wydziale Nauk Społecznych.

Targi to okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w kontaktach z pracodawcami, poznania ich potrzeb i oczekiwań rekrutacyjnych.

Gość Specjalny ATP Trójmiasto 2017

O godz. 11:15 - Gościem Specjalnym targów będzie – Monika Jurczyk – Osa, Osobista Stylistka  - „Sukces nie wychodzi z mody”.

O godz. 10:30 oraz 13:00 zapraszamy na warsztaty. Zapisy poprzez stronę: http://bit.ly/2xI2WWN

W trakcie targów - konkursy z nagrodami!

Wydarzenie jako Sponsor wspiera – Thomson Reuters - lider wśród dostawców informacji i danych rynkowych dla inwestorów, przedsiębiorców, mediów i rządów.

Partnerami  Akademickich Targów Pracy Trójmiasto 2017 są: StateStreet Bank i WNS Global Services.

Więcej informacji oraz lista wystawców są dostępne na stronie internetowej www.atp.ug.edu.pl