Aktualności z kategorii "konkursy"

KONKURS NA PROJEKT GRAFICZNY PLAKATU ŚWIĘTA MUZEUM TATRZAŃSKIEGO - TATRZAŃSKICH MUSEALIÓW

Muzeum Tatrzańskie ogłasza konkurs dla studentów uczelni wyższych na wykonanie projektu graficznego plakatu promującego Święto Muzeum Tatrzańskiego - Tatrzańskie Musealia. Motywem przewodnim projektu niech będą słowa kluczowe: Muzeum Tatrzańskie, góralszczyzna, Tatry, tradycja, kultura, sztuka.

Muzeum Tatrzańskie ogłasza konkurs na wykonanie projektu graficznego plakatu promującego Święto Muzeum Tatrzańskiego - Tatrzańskie Musealia.

Święto jest adresowane do różnych grup wiekowych, zarówno mieszkańców Zakopanego jak i turystów. Tatrzańskie Musealia to wydarzenie, które łączy historię i nowoczesność, poprzez żywe połączenie tradycji, kultury i sztuki Podhala z współczesnością. Tatrzańskie Musealia to także wydarzenie podkreślające nieodłączną integralność działalności Muzeum Tatrzańskiego z bliskością Tatr.

Zwycięski projekt będzie eksponowany podczas kampanii promocyjnej Święta Muzeum Tatrzańskiego:

- w sieci na portalach kulturalnych i społecznościowych, na stronie Muzeum Tatrzańskiego (wersja elektroniczna)

- w przestrzeni miejskiej Zakopanego na nośnikach - słupach informacyjnych (wersja drukowana)

- w przestrzeni publicznej w restauracjach, hotelach (wersja drukowana)

- w obiektach Muzeum Tatrzańskiego (wersja drukowana)

Wymagania:

Projekt, format A2 pionowy, powinien zawierać następujące informacje:

- nazwę wydarzenia: Tatrzańskie Musealia

- nazwę organizatora: Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

- daty: 14-15-16 lipca 2017 Zakopane

- w programie m.in.: plenerowy pokaz filmu, warsztaty gwary góralskiej, wystawa zdjęć dawnych schronisk tatrzańskich, gra miejska, spacer Szlakiem Znakomitych Zakopiańczyków, pokazy ratownictwa górskiego TOPR, koncert Trebuniów Tutków. Szczegóły na www.muzeumtatrzanskie.pl

- logo Muzeum Tatrzańskiego wraz z logiem Małopolski oraz Instytucji Kultury Województwa Małopolskiego (do uzupełnienia w późniejszym etapie)

- logotypy partnerów i patronów - do uzupełnienia w późniejszym etapie, należy pozostawić wolny pasek na logotypy w dolnej części plakatu

Nagrody:

- zaproszenie dla dwóch osób do uczestnictwa w Święcie Muzeum Tatrzańskiego

- zaproszenie na prestiżowy pokaz mody młodych projektantów organizowany podczas Święta Muzeum Tatrzańskiego w Galerii Władysława Hasiora

- darmowy wjazd dla dwóch osób koleją na Kasprowy Wierch, do wykorzystania w dowolnym terminie (sponsorem nagrody są Polskie Koleje Linowe S.A.)

- voucher dla dwóch osób do zakopiańskiego Aquaparku, do wykorzystania w dowolnym terminie (sponsorem nagrody jest Polskie Tatry S.A.)

- dwa noclegi podczas Święta Muzeum Tatrzańskiego lub w dowolnym terminie (sponsorem nagrody jest Polskie Tatry S.A.)

- uroczyste uhonorowanie podczas koncertu

Ostateczny termin nadsyłania projektów:

31 maja 2017 roku

Prawa autorskie:

Zwycięska praca przechodzi na własność Organizatora konkursu.

Konkurs jest organizowany zgodnie z regulaminem.