Aktualności z kategorii "konkursy"

Konkurs Czerwonej Róży 2017

Rozpoczęliśmy eliminacje do Konkursu dla najlepszych studentów i kół naukowych. W konkursie mogą brać udział studenci ze szkół wyższych (publicznych oraz niepublicznych) województwa pomorskiego, posiadające uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich.

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu

• 21.04. Zakończenie eliminacji uczelnianych, termin dostarczenia materiałów nominowanych do Konkursu,
  • 15.05. Publiczna prezentacja nominowanych w kategorii "najlepszy student" i "najlepsze koło naukowe", Akademia Morska w Gdyni,
  • 21.05. Gala Konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, Dwór Artusa w Gdańsku.

Nagrody w konkursie

• Dla najlepszego studenta, samochód osobowy
  • Dla najlepszego koła naukowego, 12.000 zł

Wszelkie szczegóły dotyczące możliwośći udziału w konkursie oraz regulamin konkursu dostępne są w rektoratach właściwych ds. studenckich pomorskich szkół wyższych biorących udział w Konkursie, w siedzibie Stowarzyszenia Czerwonej Róży, na tej stronie w zakładkach Konkurs i Laureaci oraz pod adresem mailowym konkurs@czerwonaroza.org.pl. Regulaminy konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są w dziale Dokumenty do pobrania.

Wszelkie wnioski przed przekazaniem muszą być zaopiniowane przez prodziekana ds. kształcenia.

Zaszczytne miano gospodarza tegorocznej edycji Konkursu przyjęły władze Akademii Morskiej w Gdyni.