Aktualności z kategorii "konkursy"
na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

 

KONKURS ARCHITEKTURY CEGLANEJ

Jest Nam niezmiernie miło poinformować o nowej inicjatywie skierowanej do studentów kierunków architektonicznych uczelni wyższych . Inicjatywą tą jest konkurs Architektury Ceglanej organizowany przez Związek Pracodawców Ceramiki Budowlanej ( www.zwiazek.org.pl ). Patronatem i współorganizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Architektów Polskich ( www.sarp.org.pl ).
Celem konkursu jest pokazanie umiejętności warsztatów studentów w zakresie projektowania architektonicznego z wykorzystaniem wyrobów klinkierowych na elewacji budynków.
Konkurs Architektury Ceglanej organizowany jest w dwóch kategoriach:
• Kategoria I- Budownictwo mieszkaniowe, temat: „ Dom jednorodzinny, wolnostojący”
• Kategoria II- Budownictwo przyszłości, tematyka dowolna.
Dla zwycięzców konkursu przewidziane są płatne dwumiesięczne staże w znanych warszawskich pracowniach projektowych oraz nagrody pieniężne.
Serdecznie zapraszamy studentów do wzięcia udziału w konkursie. Prace można składać w terminie 15.04.2018 r. w siedzibie głównej SARP. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.zwiazek.org.pl oraz na profilu konkursu na facebooku.
https://www.facebook.com/Konkurs-Architektury-Ceglanej-130050604319534/

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o udostępnienie oraz rozpowszechnienie filmu promocyjnego konkursu celem jak najszerszej promocji wśród studentów:
https://www.facebook.com/130050604319534/videos/134427347215193/