Aktualności z kategorii "konferencje"
na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

 

Strefa Naukowca. Warsztaty z kreowania wizerunku

Kiedy: 21.09.2017 (czwartek), godz. 10:00-14:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, sala F/H. 

Warsztaty skierowane są wyłącznie do pracowników naukowych i autorów wynalazków. Wstęp wolny, liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja wymagana.

Ethos, Pathos, Logos - oto 3 czynniki, które wpływają na to, jak są odbierane nasze komunikaty. 3 czynniki, przez pryzmat których będą oceniane nasze prezentacje, pomysły i… my sami. O tym, jak budować markę specjalisty, eksperta i naukowca podczas warsztatu opowie Piotr Bucki. Wykaże również, że słowa to więcej niż 7% w komunikacji, że używamy więcej niż 10% mózgu i pokaże czego możemy nauczyć się od Demostenesa i Arystotelesa.

Warsztaty z Piotrem Buckim to solidna dawka wiedzy na temat budowania wizerunku i komunikacji oparta na psychologii poznawczej i nauce, a nie pseudo-faktach czy bieda-coachingu.

Warsztaty poprowadzi Piotr Bucki. Prowadzi szkolenia oraz coachingi dla liderów i menedżerów w zakresie technik wzmacniania przekazu oraz perswazji w wystąpieniach publicznych. Specjalizuje się w zagadnieniach tworzenia efektywnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi komunikacji wizualnej opartych na psychologii poznawczej.

https://strefanaukowca6.evenea.pl/