Aktualności z kategorii "konferencje"
na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej

 

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście. Co roku, w trakcie trzech dni wykładów i warsztatów, poruszamy zagadnienia związane z najnowszymi technologiami. Wskazujemy na trendy w wielu dziedzinach biznesu.

Głównym celem konferencji jest poszerzanie horyzontów uczestników oraz integracja środowiska studenckiego z firmami reprezentowanymi przez starannie dobranych i doświadczonych prelegentów.

W ciągu dotychczasowych edycji w konferencji wzięło udział ponad 4500 uczestników. Nawiązaliśmy współpracę z niemal 450 przedsiębiorstwami. Dzięki temu, z każdym rokiem NetVision staje się coraz bardziej rozpoznawalne.

Skąd się wziął pomysł na NetVision? Co oznacza nazwa naszej konferencji?

Pomysł narodził się w mojej głowie, ale bardzo szybko odnalazł poparcie wśród znajomych, którzy dodawali do projektu coś od siebie. W gorączkowych dyskusjach powstała wizja przedsięwzięcia, które ciekawą tematyką przyciągnie wielu uczestników. Nowoczesne technologie, najnowsze koncepcje zarządzania, najaktualniejsza tematyka... Stworzyliśmy pierwszy element układanki - Vision.

Drugi element - Net - to ludzie, dzięki którym wszystko stało się możliwe. Podobnie jak globalna sieć Internetu, wspólna wizja połączyła kilku pasjonatów. Przez pół roku w wolnych chwilach realizowaliśmy projekt. Nie było to proste zadanie, początki zawsze są trudne, ale wytrwaliśmy do końca. Gdy nadszedł Wielki Dzień, na zmęczonych twarzach zajaśniał uśmiech triumfu. Właśnie wtedy w świadomości uczestników pojawiło się NetVision.

Przedsięwzięcie przerosło nasze wszelkie oczekiwania i trwa aż do dzisiaj – żyje dzięki ludziom, którzy wkładają w to swoje serce, zaangażowanie i marzenia.

Marek Latos

Pierwszy koordynator NetVision

Konferencja organizowana jest na Politechnice Gdańskiej przez studentów różnych uczelni trójmiejskich. Poprzednie edycje realizowane były pod skrzydłami następujących koordynatorów:

 1. Marek Latos
 2. Michał Barabanow
 3. Katarzyna Kiwior
 4. Michał Żochowski
 5. Paweł Siwek
 6. Bartosz Nowak
 7. Jarosław Pijewski
 8. Michał Nowak
 9. Łukasz Serafinowski
 10. Izabella Dolewska
 11. Maciej Witke
 12. Piotr Stefaniak
 13. Alicja Mięsikowska
 14. Ewelina Pawlak
 15. Daria Mazińska
 16. Karolina Kuryło i Katarzyna Wielgomas

Tegoroczna 17. edycja NetVision odbędzie się w dniach 26-27 maja 2017 roku w Gdańsku.

W trakcie dwóch dni intensywnej wymiany poglądów, case’ów, prelekcji i wykładów zostaną zaprezentowane 3 ścieżki tematyczne..

Poruszane ścieżki tematyczne w tym roku to:

✔ Obudź w sobie inżyniera!

✔ Smart City

✔ Career in finance - go for it!