Aktualności z kategorii "konferencje"

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 4-7 lutego 2020, Poznań

Targi BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

Tegorocznej edycji targów towarzyszą również Targi Maszyn Budowlanych i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ oraz Targi Rozwiązań dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC.

W jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów MTP- iglicy targowej odbędzie się dwudniowe Forum Designu i Architektury D&A, poświęcone architekturze z uwzględnieniem kontekstu społecznego i  środowiskowego. Rozmawiać o niej będą architekci i projektanci, a także socjolodzy, działacze społeczni, dziennikarze i samorządowcy.Wydarzenie organizowane jest przy wsparciu merytorycznym Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki. Więcej informacji o forum D&A na stronie: www.forumdia.pludział w Forum jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja).

Ważną częścią targów BUDMA 2020 będzie również dwudniowe Forum Build 4 Future (3-4 lutego) czyli największe forum gospodarcze dedykowane branży budowlanej. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele administracji publicznej, by wspólnie z przedsiębiorcami dyskutować o inwestycjach i perspektywach rynku budowlanego w Polsce. Ciekawy program merytoryczny zapewniają panele dyskusyjne z udziałem ekspertów o stanie sektora budowlanego, gospodarce, problemach, zmianach i zadaniach dla branży budowlanej na najbliższe lata.Partnerem merytorycznym najbliższej edycji forum jest EY (Ernst & Young). Informacje na temat forum na: https://build4future.pl/

Elementem targów jest również strefa Start-up gdzie zostanązaprezentowane „technologie jutra”, czyli zaawansowane rozwiązania dla budownictwa i architektury, w tym takie, które wciąż czekają na inwestorów oraz implementację do biznesu. Zapraszamy na stoisko Politechniki Gdańskiej w strefie Start-up, na którym uczelnię reprezentować będą pracownicy Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG.

Zapraszamy na Targi BUDMA/ 4-7 LUTEGO 2020 / www.budma.pl

Szczegółowy zakres tematyczny targów do pobrania tutaj.