Aktualności z kategorii "konferencje"

miasto dla ludzi

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować Państwa o zbliżającej się Konferencji Naukowej Doktorantów „MIASTO DLA LUDZI”. Odbędzie się ona w dniach 30-31 maja 2014r we Wrocławiu, w budynkach kampusu akademickiego Politechniki Wrocławskiej (C-13, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 23/25).

Organizatorzy - Koło Naukowe Aktywizacji Architektury Mieszkaniowej i Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej - zapraszają do udziału doktorantów. Prosimy o nadsyłanie plakatów i abstraktów artykułów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami i harmonogramem znajdującym się na stronie internetowej konferencji - http://miastodlaludzi2014.wix.com/konferencja oraz profilu na facebooku www.facebook.com/konferencjamiastodlaludzi.

Prosimy o potwierdzenie otrzymania wiadomość i o rozpowszechnienie informacji wśród potencjalnych zainteresowanych, szczególnie doktorantów, drogą e-mailową.

Z poważaniem,

Organizatorzy;