Wydział Architektury honorowym patronem międzynarodowego wydarzenia Conscious Cities Festival 2020

Mamy przyjemność poinformować, że Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej został honorowym patronem międzynarodowego wydarzenia Conscious Cities Festival 2020 zorganizowanego przez
The Centre for Conscious Design (CCD).

Warszawa podczas tegorocznej edycji dołączy do Londynu, Nowego Jorku, Mediolanu, Paryża, Tel Avivu, Denver, Toronto, Limy, Monterrey...i jeszcze paru innych miast.

Zapraszamy wszystkich na polską edycję webinarium pod tytułem Sensing our City, które odbędzie się
22. października w  godzinach 15:00-17:30, gdzie będziemy dyskutować na temat przyszłości miast, cyfryzacji miejskiej, wpływie przestrzeni miejskich na zdrowie i dobrostan mieszkańców, procesach partycypacyjnych oraz inkluzji.

Zaproszonymi prelegentami będą badacze i praktycy:

• dr Agnieszka Olszewska-Guizzo (NeuroLandscape, National University of Singapore)
  • Michal Matlon (The LivingCore)
  • dr inż. arch. Karolina M. Zielinska-Dabkowska (Politechnika Gdańska, Wydział Architektury)
  • Dominika Sadowska (Divercity+)
  • Beata Patuszyńska (City for Children)
  • Anna Kotowska (Jaz+Architekci)
  • Magda Gawron (Proptech Foundation)
  • Waldemar Olbryk (Echo Investment SA)
  • Anna Petroff Skiba (Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy)

Link do darmowej rejestracji TUTAJ.

Opis eventu w języku angielskim TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, wydarzenie odbędzie się w języku polskim!