STWÓRZ WŁASNĄ TABLICĘ I WYGRAJ!

Zapraszamy do udziału w konkursie „0,6 do kwadratu”, którego celem jest stworzenie inspirujących i kreatywnych tablic Bulletin Board.

O konkursie

0,6 do kwadratu to nowy konkurs Forbo kierowany do architektów, projektantów, designerów oraz studentów architektury i ASP w Polsce, którego celem jest stworzenie ciekawych i kreatywnych tablic Bulletin Board.

Zadaniem uczestników jest wyrażenie siebie na tablicy - swoich zainteresowań, pasji, pracy, stylu czy marzeń. W tym celu można użyć rozmaitych środków: zdjęć, próbek materiałów, ważnych przedmiotów, pamiątek, symboli, tego nad czym pracujemy – im bardziej kreatywnie, tym lepiej.

Jak otrzymać tablicę?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszony poniżej, wybrać kolor, a my bezpłatnie wyślemy tablicę Bulletin Board w wymiarze 60 x 60 cm na podany adres. Będzie to okazja do przetestowania materiału oraz kreatywnej zabawy. Otrzymana tablica staje się już Waszą własnością .

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać 5000zł należy przesłać 3 zdjęcia wykonanej pracy wraz z opisem do nas na adres: konkurs@forbo.com

Nie czekaj i zamów tablice już dziś! Ilość tablic jest ograniczona. Konkurs trwa do 30 października 2021 r.