RUSZA AKCJA WARTO SZKICOWAĆ

Macie swoje ulubione szkice? A może jesteście w trakcie tworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego? Wstawiajcie swoje szkice na nasz Facebook pod postami z tytułem #WARTOSZKICOWAĆ

Wasze szkice będą ocenione przez grono współpracujących z nami architektów, a najlepsze, wybrane szkice zostaną opublikowane w specjalnym wydaniu Szkicownika Młodego Architekta!

 Celem akcji jest uświadomienie studentom architektury, że szkic odręczny jest również ważny jak komputerowa wizualizacja projektu!

Podzielcie się z nami swoimi szkicami architektonicznymi. Mogą mieć formę rysunków budowli czy detali, szkiców koncepcyjnych, notatek. Do nich dołączcie krótką wypowiedź (w formie tekstu lub filmu) dlaczego szkicujecie, jak szkic wykorzystujecie w nauce i pracy oraz w czym szkicujecie: w szkicownikach, na kartkach, w notesach czy może na tabletach.

Wstawiajcie swoje szkice na nasz Facebook pod postami z tytułem #WARTOSZKICOWAĆ.  Wasze szkice będą ocenione przez grono współpracujących z nami architektów, a najlepsze, wybrane szkice zostaną opublikowane w specjalnym wydaniu Szkicownika Młodego Architekta!

Więcej informacji TUTAJ.

REGULAMIN KONKURSU: Regulamin_Warto-Szkicować