KONKURS DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW MIESIĘCZNIKA BUILDER

Drodzy Studenci,

Zacznijcie semestr letni od KONKURSU Z WARTOŚCIOWYMI NAGRODAMI. Zespół Projektowy miesięcznika "Builder" czeka na Wasze prace na Konkurs dla Młodych Architektów do 3 marca 2019. Projekty można zgłaszać do trzech zadań:

1. Detal architektoniczny
2. Rzeka, która łączy
3. Manifest Młodego Architekta

Na pewno wiele razy tworzyliście projekty detali. Wykorzystajcie rozwiązania zaproponowane przez partnerów strategicznych Konkursu dla Młodych Architektów i pokażcie swój niepowtarzalny detal. Możecie także łączyć się w zespoły architektoniczno-inżynierskie i zgłaszać projekty nabrzeży po obu stronach rzeki połączonych dowolną formą komunikacji. Jeśli macie gotowe projekty semestralne lub dyplomowe, to zgłoście je do zadania Manifest Młodego Architekta.
Wszystkie prace zgodne z regulaminem zostaną wydane w specjalnej publikacji, a nagrodzone projekty będą promowane na łamach miesięcznika "Builder". Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i możliwość zdobycia staży wśród wiodących firm z branży budowlanej oraz w najsłynniejszych biurach architektonicznych.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj: http://buildercorp.pl/2018/10/09/najwazniejsze-informacje-o-kdma-2018/
Prace zgłaszajcie na stronie: http://b4f.buildercorp.pl/Contest/Index