Głosowanie na Nagrodę Publiczności w VI Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz

Zachęcamy do głosowania na najlepszy projekt — Nagrodę Publiczności w studenckim konkursie „The Future is Now!”. Poniżej prezentujemy listę 17 projektów biorących udział w konkursie. Głosować można tylko raz wyłącznie na jeden projekt w dniach 16 marca–5 kwietnia br. Autor pracy, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma roczną prenumeratę miesięcznika „A&B”.

Podczas VI Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz ASP im. Jana Matejki w Krakowie odbył się projektowy konkurs studencki pod hasłem: „The Future is Now! future living / future experience / future humanity”, którego Grand Prix był indeks na studia Architektury Wnętrz II stopnia na krakowskiej akademii. Prace konkursowe miały stanowić prezentację sposobu myślenia o przyszłości projektowania i projektowaniu przyszłości w kontekście zmieniających się relacji międzyludzkich i relacji człowieka z otoczeniem.

https://www.architekturaibiznes.pl/glosowanie-nagroda-publicznosci-vi-miedzynarodowe-biennale-architektury-wnetrz,3273.html