Informacja ogólna
Pracownicy Katedry Architektury Miejskiej i Przestrzeni Nadwodnych

 

prof. hab. inż. arch. Lucyna Nyka 
Dziekan Wydziału Architektury,
prof. nadzw. PG, 
Kierownik Katedry                   

Gmach Główny, pokój 368           

lnyka@pg.gda.pl                 

(58) 347 10 88

dr hab. inż. arch. Krystyna Pokrzywnicka
Profesor PG

Gmach Główny, pokój 508 

krystyna.pokrzywnicka@pg.gda.pl

(58) 347 24 33

dr hab. art. mal. Ryszard Grodnicki 
Adiunkt

Gmach Główny, pokój 504

rgrod@pg.gda.pl
 

dr inż. arch. Anna Awtuch 
Adiunkt

Gmach Główny, pokój 508

aawt@pg.gda.pl

(58) 347 24 33

dr inż. arch. Jarosław Bąkowski  
Adiunkt

Gmach Główny, pokój 509

bakowski@pg.gda.pl

(58) 347 60 33

dr inż. arch. Agnieszka Gębczyńska - Janowicz  
Adiunkt

Gmach Główny, pokój 508

agnjanow1@pg.gda.pl

(58) 347 24 33

dr inż. arch. Elżbieta Marczak 
Adiunkt

Gmach Główny, pokój 368

epal@pg.gda.pl

(58) 348 60 92

dr inż. arch. Piotr Marczak 
Adiunkt, Prodziekan ds. Kształcenia i Promocji

Gmach Główny, pokój 368

pmar@pg.gda.pl

(58) 348 60 92

dr inż. arch. Jacek Poplatek  
Adiunkt

Gmach Główny, pokój 509

poplatek@pg.gda.pl

(58) 347 60 33

dr inż. arch. Izabela Burda
Adiunkt

Gmach Główny, pokój 368

izaburda@pg.gda.pl

(58) 348 60 92

dr inż. arch. Wiesław Czabański
Starszy wykładowca

Gmach Główny, pokój 507

wieczaba@pg.gda.pl

(58) 347 60 34

dr inż. arch. Marek Gawdzik   
Starszy wykładowca

Gmach Główny, pokój 367

mgawd@pg.gda.pl

(58) 347 21 33

dr inż. arch. Magdalena Podwojewska 
Starszy wykładowca, Prodziekan ds. Studenckich

Gmach Główny, pokój 368

mpod@pg.gda.pl

(58) 348 60 92

dr inż. arch. Tomasz Szymański 
Starszy wykładowca

Gmach Główny, pokój 367

tszym@pg.gda.pl

(58) 347 21 33

mgr inż. arch. Jacek Droszcz 
Wykładowca

Gmach Główny, pokój 507

j.droszcz@pg.gda.pl

(58) 347 24 33

mgr inż. arch. Jan Cudzik
Asystent
 

jancudzi@pg.gda.pl

mgr inż. arch. Robert Juchnevic
Asystent

Gmach Główny, pokój 508

robert.juchnevic@pg.gda.pl

(58) 347 24 33

mgr inż. arch. Karolina Taraszkiewicz
Asystent

Gmach Główny, pokój 367

kartaras@pg.gda.pl

(58) 347 21 33

mgr inż. arch. Katarzyna Urbanowicz
Asystent

Gmach Główny, pokój 367

 k.urbanowicz@pg.gda.pl

(58) 347 21 33